Asiantuntija
Yrittäjävetoinen Bonum on viidentoista hengen paikallinen ja nykyaikainen toimisto, jolla on monen kymmenen vuoden kokemus taloushallintopalveluista. Päätöksenteko tehdään aina paikallisesti Lappeenrannassa, mikä takaa nopeat ja joustavat ratkaisut. Anna taloushallintosi asiantunteviin käsiimme, niin voit itse keskittyä kehittämään yritystoimintaasi. Toimistomme on avoinna maanantaista torstaihin klo. 08.00-16.00 ja perjantaisin 08.00-15.00.
Jarkko Ojala

Jarkko Ojala

TOIMITUSJOHTAJA

Puh. 010 4399 030
jarkko.ojala@bonum.fi
Jari Kurronen

Jari Kurronen

ASIAKKUUSJOHTAJA

Puh. 010 4399 001
jari.kurronen@bonum.fi
Antti Peltonen

Antti Peltonen

ASIANTUNTIJA

Puh. 010 4399 000
antti.peltonen@bonum.fi
Anne Lempiäinen

Anne Lempiäinen

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 005
anne.lempiainen@bonum.fi
Sini Turkia

Sini Turkia

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 004
sini.turkia@bonum.fi
Kaisu Korpisalo

Kaisu Korpisalo

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 003
kaisu.korpisalo@bonum.fi
Kati Tarkiainen

Kati Tarkiainen

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 008
kati.tarkiainen@bonum.fi
Paula Löfman

Paula Löfman

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 007
paula.lofman@bonum.fi
Arja Kujala

Arja Kujala

KIRJANPITÄJÄ / PALKANLASKIJA

Puh. 010 4399 006
arja.kujala@bonum.fi
Jenni Nikkola

Jenni Nikkola

PALKANLASKIJA

Puh. 010 4399 002
jenni.nikkola@bonum.fi
Riitta Kaski

Riitta Kaski

KIRJANPITÄJÄ / PALKANLASKIJA

Puh. 010 4399 034
riitta.kaski@bonum.fi
Eevaliisa Ruokonen

Eevaliisa Ruokonen

PALKANLASKIJA

Puh. 010 4399 033
eve.ruokonen@bonum.fi
Anne Jukkara

Anne Jukkara

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 031
anne.jukkara@bonum.fi
Annina Heiramo-Baker

Annina Heiramo-Baker

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 032
annina.heiramo-baker@bonum.fi
Jenni Paasonen

Jenni Paasonen

KIRJANPITÄJÄ

Puh. 010 4399 009
jenni.pasonen@bonum.fi

Kiinnostuitko? Jätä tietosi ja olemme sinuun yhteydessä.

Aidosti paikallinen ja yrittäjävetoinen taloushallinnon ammattilainen. Luottamuksesi arvoinen kumppani.
© Tilikanava Oy
YHTIÖN TIEDOT
Tilikanava Oy (0779775-3)
Roslund § Roslund Oy (0997054-8)
Raatimiehenkatu 18, 53100, LPR
info@bonum.fi | etunimi.sukunimi@bonum.fi
Puhelin: 010 4399 000
PYYDÄ YHTEYDENOTTOA

Pin It on Pinterest